Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni Skypera?

Figyelt kérdés
Az MSN megszűnése miatt átálltam a skypra, ami először működött is most viszont ha bejelentkeznék azt a hibaüzenetet kapom, hogy "A Skype név és jelszó hibás. Kérjük próbálja újra!" Pedig jó a felhasználónév és jelszó is.

2013. febr. 13. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ez a hibaüzenet:

[link]


Ha igen, és ESET védelmi csomagot használsz (NOD32 Smart Security) akkor tedd a következőt:


1: Zárd be a Skype-ot (teljesen).

2: Futtasd a CCleanert (benne a Skype elé tegyél pipát)

3: ESET-ben állítsd kivételnek a Skype protokoll szűrését

(További beállítások > Web és e-mail > Protokollszűrés > Kizárt alkalmazások) tallózd ki (ha nincs a listán) majd pipáld be. OK!


És indítsd a Skype-ot, majd a Microsoft-fiók-ra kattintva lépj be msn címeddel.


Nálam, és még vagy 4 gépnél ez bevált. Kb. 3 hónapomba telt, hogy rájöjjek :D

2013. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen! Ezaz! Nagyon Köszönöm!
2013. febr. 15. 19:58
 3/4 anonim válasza:
Ha még olvassa ezt valaki, segítsen pls, nekem egyszerűen nem megy, akármit cisnálok, már újra telepítettem a gépet semmi, sehogy nem jelentkezik be :( mi a nyavaja baj van?
2013. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

CCleaner-t innen töltheted le: [link]


Ez egyébként csak a Nod32-tőt, vagy ESET Smart Security-t használók ezen problémáját oldja meg. Ha más antivírust használsz akkor hasonló funkciót kell keresni.

2013. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!