Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Chrome problémám van,...

Google Chrome problémám van, lent részletezem?

Figyelt kérdés

W7 alatt kedvenc alapértelmezett böngészőm lassan jön elő, gyakran azt az üzenetet kapom, hogy nem záródott be teljesen, ha az ablaka bezárására kattintok behalványul és kis ablakban értesit, hogy zárjam be vagy ujrainditsam, továbbá sokszor fogja magát és egyszerűen eltűnik, majd kisablakban értesit, hogy összeomlott.

-Ujratöltöttem, nem segitett

-Rendszervisszaállitást csináltam, nem segitett

-Kitöröltem az utóbbi időszakban feltöltött progikat, nem segitett



2013. febr. 14. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is én vírus kereséssel-irtással majd rendszer optimalizálással folytatnám Advanced System Care kedvenc programommal ami nálam nagyon hatékonynak bizonyult eddig.Esetleg Start-Kellékek-Rendszereszközök-Lemez karbantartó-töredezettség mentesítő.
2013. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegnap este nekem meg pokolian lelassult a Chrome. Mint kiderült, a háttérben a saját Adobe Flash Playerét frissitette. Ezek a frissitések is nagyon lelassítják, bár csak egy időre.
2013. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!