Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet a notebookkal a neten...

Lehet a notebookkal a neten keresztül telefonálni? (A részletek lent)

Figyelt kérdés

Ha átrakom a mobil SIM-et az USB csatlakozós, többek között 3G/UMTS vételre képes net stick-be (vagy minek nevezzem), és bedugom a laptopba, akkor van-e olyan program, amivel a neten keresztül valahogy a hanghívást is fogadni tudom?

Köszi előre is a válaszokat!



2013. febr. 14. 14:11
 1/3 Komplikato ***** válasza:

Nem értem a kérdésedet.

Neten keresztüli telefonáláshoz NEM KELL a sim kártya, hanem egy bármilyen Voip szoftver kell. Mondjuk Skype, és van még pár száz.


Ha telefonálni akarsz akkor meg elvileg ilyen szoftver létezik, mert már 10-11 éve volt olyan notebbok amiben beépített 3G volt és ahhoz is járt ilyen. De szerintem ilyet meg internet nélkül egy okostelefont rádugva is csinálhatsz. Sőt. Ha van bluetooth még kábelezned sem kell.

2013. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem HP 8510p-m van, amiben sajna nincs 3G magától. Így olyan helyen, ahol nincs WIFI, csak így tudom használni. A mobil netjét (SE X8) nem tudtam közvetlenül csatlakoztatni a pc-hez (pedig van mindenféle hotspot benne), ezért választottam a fenti megoldást.
2013. febr. 14. 14:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, a Skype jó, de ha engem valaki a mobil SIM-en keresztül hív, akkor ahhoz kéne valami progi, ami jelzi, vagy közvetíti a hívást. Ezek szerint van ilyen?
2013. febr. 14. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!