Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu vagy linpus notebookra?

Kristianbbb kérdése:

Ubuntu vagy linpus notebookra?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
linpusról még nem igazán hallottam így arról nem nyilatkozom, az ubuntu a gnome-ig volt jó én csak addig használtam(de addig 3 évig) az nagyon jó volt, az újakat kipróbálom egyszer-egyszer de sosem jöttek be, ellenben a kubuntu nagyon tetszik
2013. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Es mi a kulombseg az ubuntu es kubuntu kozott?
2013. febr. 14. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
az ubuntu unity-t használ a kubuntu kde-t, de a "belseje" ugyan az, a kde windows szerű
2013. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ertsem ugy hogy ugyan az csak mas a kezelofelulete?
2013. febr. 14. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
lényegében igen
2013. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2013. febr. 14. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:
A kettő közül az Ubuntut választanám. A Linpusról jót nem hallottam.
2013. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:
Én sem ismerem a Linpust, csak az itteni hozzászólásokból, de minenki szidta, mint a bokrot. Az a benyomásom, hogy ócsításként adják az Asus gépekhez, de borítékolják vele, hogy a vevő a Windowshoz meneküljön. Aki ezzel kezdett, még elindítani se nagyon tudta, képzelhetni, hogy milyen jó benyomása támadt a linuxról ezek után. Ennek ellenére dicsérő cikket is olvastam róla (egyet), de a többség tapasztalata alapján mindenképpen Ubuntu-változatot javaslok. Nekem a Lubuntut ajánlották a mára erősen megkopott Uhum helyett, de illendő megemlítenem, hogy a te géped biztosan jobban viseli a kde-t, mint az én tizenéves vasam.
2013. febr. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!