Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Program 2 monitorhoz,5let?

Program 2 monitorhoz,5let?

Figyelt kérdés
Sziasztok.2 monitort(pontosabban 1 TV-t és 1 monitort) szeretnék használni.viszont elég idegesítő hogy mikor az 1iken játszok csak akkor tudom átvinni a másikra az egeret ha leteszem asztalra a játékot.van valami jó progi erre vagy esetleg beállítás?

2013. febr. 14. 19:25
 1/3 anonim válasza:

az függ pár dologtól:

-nvidia vagy ati kártyád van

-támogatja-e a videokártya

-milyen típusú tv-d van

- pontosan hogy gondolod a 2 képernyő használatát?

2013. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

asus gforce gtx660-as videokarim van,ez gondolom támogatja:D

1 philips 32"-os tv-t kötöttem rá HDMI-DVI csatlakozóval,működik is,csak azt szeretném valahogy kiköszöbülni hogy míg a monitoron játszok,addig a tv-n megy a böngésző winamp stb,és ne keljen a játékot lerakni asztalra hogy át tudjam vinni az egeret a tv-re,mittomén billentyűparancsal automatikusan átrakja az egeret a tv-re úgy hogy a monitoron továbbra is a játék megy.

2013. febr. 14. 23:11
 3/3 anonim válasza:

előző vagyok


hát biztos van valami parancs is, de egyszerűbb ha a játékot átállítod ablakosra és alt+tab-al ugrálsz. szerintem úgy nem teszi tálcára.

2013. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!