Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diablo 3: 30 paragorn 67000...

Diablo 3: 30 paragorn 67000 damage witch doktor vs.16 paragorn 68000 damage barbár között ki győzne/jobb?

Figyelt kérdés

Witch doktor life: 25682. Armor 4425. Critical hit damage +147% Az összes resistance 200-al több mint a barbáré.

Barbár life: 28214. Armor: 5797. Critical hit damage +125%.


Azért kérdezem mert lenézett. Azt állította sose leszek olyan erős, mint a barbárja. Ti kire fogadnatok?



2013. febr. 14. 19:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
ez tuti barbár
2013. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aztán miért? Nagyobb a Critical damage a resistanceokrol nem is beszélve. Kevesen tudják hogy a quargantinom úgy van beállitva hogy van mikor felszökik a damagem 90000-re. Ráadásul a 30 paragorn is engem igazol. Dupla annyi tapasztalat.
2013. febr. 14. 23:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az győz, aki előbb üt. :)

Az infók elégtelenek az esélyek meghatározásához. A sebzés oldalon fontos a critical hit chance (chc is), bár a teljes DPS-ben ez már benne van. Védelmi oldalon a resistence-k és az armor számít. Ezen felül a barbárnak minden sérülésrere van 30% sebzéscsökkentés bónusza.


A barbár általában strapabíróbb és jobban skillezhető az adott helyzethez. Sok erős védő és sok támadó skillje is van. 1-2 napja kiszámoltam, hogy például csak skillekkel és alap jellemzőkkel max fury mellett akár 70% critical hit chanece lehet benne hammer skillnél minden felszerelésből kapott érték nélkül (46-ot kaphat followerrel, két passzívval, WOTB, Battle rage és Overpower skillekkel, HAmmernál a fury mennyiség alapján fury/5 pontnyi chc jár még hammerra) .


Visszatérve az alapkérdésre: chc is számít a kritikus sebzésnél. Igazából ez kb mindegy, mert mindkettőtök harmatgyenge. Ennyi élettel a haverok körberöhögtek engem régebben. Elég ennyi, de meglehetősen kényelmetlen magasabb MP szinten. PvP-t nem ismerem, de ott is jó ha nem egy ütésből fekszel.

Összehasonlításként ami nekem jelenleg van barbárral:

33k life

6500 armor (warcry skill nélkül ennyi)

692 all resistence (warcry skill nélkül ennyi)

154k DPS unbuffed damage (kb 2,2-es szorzó van harcban ezen. Ennyi a sebzésplafon normál használatnál, de 275k alatt sosincs, max belépéskor 212k)

34,5% chc csak felszerelésből (skillekkel és az alapokkal erre fixen jön +34-44% chc sillezéstől függően, hammernál +5-20% közti CHC jön még erre is fury függően)

critical hit damage: 533%


Ezeknek a töredékét (ami még a tietek felett van) azért minden kaszttal nagyon egyszerű összeszedni. Pár nyomorult garasért is be lehet szerezni a hozzávalókat az Aukciós Házból (mármint fele ennyi sebzéshez). Persze ha a cél az, hogy sokat püföljétek egymást, akkor nem szóltam :)

2013. febr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnálatosnak tartom hogy mindenki barbár párti. Mindenki csak a nyers erőnek hisz és lebecsüli az intelligencia erejét. A barbárral még egy ovis is tud játszani, de egy witch doktorral úgy játszani, hogy szinte sose halok meg és közben 120000 damage barbárokat élesztek újra, az már művészet. Sajnos a pénzemből csak ennyire futotta, de amint megveszem az ice címért
2013. febr. 15. 17:08
 5/13 A kérdező kommentje:
climbert...
2013. febr. 15. 17:09
 6/13 anonim válasza:

Hc-n dokizok,sc-n barbározok.Pont amiatt doki,mert a dögök felfognak mindent,maga a karakter pedig távolsági.Viszont sc-n csak a barbár jött be(mindenből csináltam 2 60as karit achi miatt),gyors,hatékony és amúgyis a közelharcos kasztok állnak közelebb hozam.


Énis a barbira tippelnék ezek alapján,de armory linkkel jobban lehetne találgatni.

2013. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben van. Mit tegyek hogy erősebb legyek nála? 80000 damage elég vagy legyen 120000? Csak a fél felszerelésem legendary még. A Blizzard meg nem hiszem hogy ekkorát hibázott volna. Nem egyforma erősségűre csinálta a herokat.
2013. febr. 16. 07:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy legendary-e a felszereléseid nagyja, hanem hogy jók-e. Legendary és set itemekből is van gyenge kombós, vagy alapból szar. Meg lehet neked nagyon jó armorod, kesztyűd-gyűrűd-sisakod, nadrágod és öved, ha egyszer a fegyvered és az offhand source szar. Ha az alapok is rosszak, akkor nem lesz jó semmiképp.

Mojo-offhandben ami fontos: átlagsebzés minnél magasabb legyen, sok int és lehetőleg chc is legyen rajta.

Fegyvernek magas alapsebzés kell, lehetőleg +min és +max sebzéses és ne elemi sebzés bónuszos (pl ne ilyen: +300-500 arcane damage. EZ nem emeli az alapodat amivel az összes százalékos bónuszod kalkulál). Hasznos még a socket (smaragddal tömve) és ha alapból is van rajta chd. Esetleg lehet main stat is. Persze lehet máshol vagy gyenge. Ennyi sebzés elég kevés még egy tesco gazdaságos vagy tank jellegű karakternél is. A chd 125 - 140% meg zsenge. Ennyi egy darab árva fegyveren is összeszedhető.

2013. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ember, nem paragorn, hanem paragon, a Gargantuanról nem is beszélve. Az itt írtak alapján nem lehetsz valami skilled. Egyébként mindketten elég gyengék vagytok így olvasva, szerintem a barbár nyerne.
2013. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szomorúan látom, hogy ennyi barbárbu*i van egy rakáson. Mindenki ezt sztárolja. Ezt az egyszerű karaktert, amivel még egy 5 éves is eljátszik. A Witch Doktorhoz ész kell. Mit vártok? Pénz kell, rengeteg gold, hogy ütős karaktert faragjon belőle. Látszik a hiúságotokon, hogy arra nem válaszoltatok, hogy mennyi damaget kell elérnie! 80 vagy 120?
2013. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!