Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Itunes miért ad egy számot...

SteveASD kérdése:

Itunes miért ad egy számot többször is hozzá? Meg lehet oldani valahogy?

Figyelt kérdés
Általában, ha több előadót szeretnék felvenni a könyvtárba, akkor az egész zene mappát újból hozzáadom és így valamelyik előadónál már 5x is szerepel ugyan az a szám, kitörölni meg több idő lenne mint kitörölni az egészet és újra betölteni, csak elvesznének az értékelések

2013. febr. 14. 20:43
 1/6 Jozsevader válasza:
Legtisztább ha Ctrl lenyomásával kijelölöd a felesleges számokat, utána pedig jobb klikk, törléssel letörlöd őket, egyébként iOS 5-6-on az iPhoneodon is letörölheted őket kézzel
2013. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jozsevader válasza:
Remélem segítettem
2013. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem. Most az iTuneshoz adod hozzá vagy az iTunes mappán belül teszed bele az almappákba?


Én speciel hiába húzom rá az iTunesra egy már hozzáadott mappát, nekem nem adja hozzá újra.

2013. márc. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy be van ikszelve az, hogy másolja be az iTunes mappába amit hozzáadsz?

Így duplikálódik minden fájl.

Két megoldás van.

Vagy kikapcsolod ezt a hozzáadást.

Vagy miután egyszer hozzáadtad a mappát és mindent bemásolt az iTunes mappába utána törlöd az eredeti verziót. Így elkerülöd a duplikációt és minden az iTunesban lesz.


Én az elsőt használom.

2013. márc. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a "mappa könyvtárhoz adását" szoktam csinálni, mert egyenként nem akarok előadókat hozzáadni és akkor duplikálja. Csak a rosszul létrehozott mp3 fájloknál csinálja, de akkor hozzáad vagy 5 ugyan olyan számot
2013. márc. 26. 22:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak az iTunes duplikálja, a fájl marad
2013. márc. 26. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!