Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Euro truck simulatorhoz...

Euro truck simulatorhoz szeretnék olyat, hogy szintet szeretnék lépni és ehhez kellene nekem valami cheat vagy hasonló. Tudtok ilyesmit?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 16:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
euro truck simulator 2-höz ezt elfelejtettem
2013. febr. 15. 16:52
 2/13 anonim ***** válasza:
nincs ilyen
2013. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Djking888 válasza:
a faszt én akkor hogy lettem 1 nap alatt 120-as szintű?
2013. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ne azt írd le hogy te egy nap alatt lettél 120 szintű hanem azt hogy hogyan kösz:D
2013. febr. 24. 15:13
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]


Az első a szintlépő.

2013. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kösziii:D
2013. febr. 27. 08:20
 7/13 rokasuhanc válasza:
nem kell feltétlenül szintléptető elég simán a Cheat Engine (6.2)
2013. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
a cheat engine a leg megfelelőbb ha csalni akartok... ez egy amolyan kereső program... ha van a kátékban 5000 euród akkor ezt a számot kell beírni a programba, és ő át szkenneli a kátékot, biztos hogy találni fog ilyen számot csak sokat... ezért a játékban vegyél valamit, változtasd meg a pénzed összegét, és akkor az új szkennelésben is megváltozik, és azt átírhatod akármennyire. Plussz ezt a "csalási" módot nem érzékeli csalásnak a játék... vagyis ha olyannal játszol amin ha csalsz, le fogja tiltani bizonyos fejlesztéseket, akkor ennek a hátránya nélkül tehet. Csak számok átszerkesztésére jó! Akár A neten is :)
2013. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ennek mi az értelme hogy miután egy nap alatt 120 as szintű leszel, nincs értelme a játéknak hanem: hú de jó 1 nap alatt 1620-as szintű lettem mert bereaktam a chat-et a játékba én vagyok a nagy kamionos. Nem! ennek semmi értelme dolgozz meg érte ez ennek a játéknak az értelme.Azt mondom, hogy pótkocsikat meg kamion modokat lehet berakni mert attól csak jobb lesz de ilyet hogy szintlépő meg pénz. Volt nekem már 6 millió euróm és én kerestem meg a cégem megalapításával. nem ilyen szarságokkal basztam el a játékot.
2013. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Olyan jo hogy minden hattertudas nelkul pofazol.Azert akartam szintlepot mert 13-as szintu voltam csak a gepem elromlott es nem volt kedvem ujrakezdeni ismet a nullarol.De orulok hogy megtiszeltel a velemenyeddel csak sajna nem erre voltam kivancsi hanem egy ertelmes valaszra:)
2013. dec. 26. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!