Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem reagál virtualboxba...

Mért nem reagál virtualboxba a telepítés?

Figyelt kérdés
virtual boxba fel szerettem volna telepíteni az ubunu-t,hogy kipróbáljam.Minden simán ment míg,újra nem kellet indítani a gépet,a telepítő mondta vegyem ki a cd-t(az én esetenben tegyem alaphelyzetbe a virtualboxba ) oké aztán nyomjak egy entert,de valahogy nem reagál az entere,pedig telepítés közbe tudtam írni,elmentetem a boxba az aktuális állapotot így majd onnan folytatom,ahol abba hagytam,tudnátok segíteni mit tegyek???

2013. febr. 15. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak indítsd újra simán, ha nem megy, reseteld, nem lesz rosszabb tőle.
2013. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem vált be rosszul indult el ki is töröltem azt:ez a video alapján csináltam a telepítést : http://www.youtube.com/watch?v=hK-oggHEetc nem értem neki mért engedte az entert nekem meg nem addig nem próbálkozok újra feltelepíteni amíg nem jöttem rá,hogy reagáljon akkora billentyüzet
2013. febr. 16. 10:51
 3/3 A kérdező kommentje:
ezt a hibát írja ki: [link]
2013. febr. 16. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!