Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb videószerkesz...

Melyik a legjobb videószerkesztő program?

Figyelt kérdés
Eddig még csak a windows movie maker-t használtam, de abban elég kevés lehetőség van. Esetleg érdemesebb előszőr valami félprofi programmal kezdeni? Későbbiekben akár bele is fektetnék pénzt, egy komolyabb kamerára például. Még ha csak hobbi szinten is szívesen csinálnám. Aztán kitudja, vissza is jönne a beleölt pénz. Sok zenész van a haveri körben, például nekik csinálhatnék videoklipeket. Persze ezek csak elképzelések.. hogyan, mivel kezdjem?

2013. febr. 15. 20:02
 1/5 anonim válasza:
cinema 4D ennél jobbat nem találsz
2013. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erről még nem is hallottam.. több helyen olvastam, hogy az adobe premiere meg a sony vegas ami a legjobb.. te milyen programokat próbáltál? tényleg ez a legjobb?
2013. febr. 15. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-nek:

A Cinema 4D mióta videószerkesztő?

Nálam modellező program. :D

2013. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Corel Ulead VideoStudio Pro. Talán a legegyszerűbben használható videoszerkesztő program
2013. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha a movie maker-hez hasonlot akarsz akkor VideoPad Video Editor, ha pedig valami komolyabbat, akkor sony vegas, adobe premiere, after effects, ilyesmi
2013. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!