Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem van Viber alkalmazás a...

Nekem van Viber alkalmazás a telefonom, és Ő benne van a telefonkönyvemben. Neki is van Viber alkalmazása a telefonján, de én NEM vagyok benne a mentett számai között. Megjelenik-e így Ő az én Viber kontaktjaim között?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor, ha Ő is felveszi a számomat a névjegyei közé?
2013. febr. 16. 12:19
 1/1 Viber válasza:

Hi,

This is an official representative of Viber Media.


The source of this issue could greatly vary. Please read this short page in our HelpDesk, outlining some possible workarounds that will help reboot synchronization of the contact list: [link]

(The instructions refer to iPhone, but are relevant to all phones nevertheless).


For more questions or technical support, please visit our official HelpDesk.

Thanks,

Viber

==================

Hi,

Ez egy hivatalos képviselője Viber Media.


A forrás a kérdés nagyban változhat. Kérjük, olvassa el ezt a rövid oldal a HelpDesk, felvázolva néhány lehetséges megoldásokat, amely segít újraindítása szinkronizálása a kapcsolati lista: [link]

(Az utasításokat lásd iPhone, de fontos, hogy minden telefon mégis).


Ha további kérdései vagy műszaki támogatást, kérjük, látogasson el a hivatalos HelpDesk.

Thanks,

Viber

2013. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!