Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a gépemnek?

Mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Ujratelepités közben, elment az áram, és miután visszajött, nem indul el a gép...akár beteszem a CD-t, akár simán inditom ujra, se Delete-vel, se f2 ,f11,f12 vel nem jo...valaki segítsen légyszives! :)
2013. febr. 16. 19:24
 1/3 Totanka ***** válasza:

Próbáltad már, hogy kiveszed a 3V-os alaplapi elemet?

Kiveszed, elszámolsz 10-ig, visszateszed, és utána újra be kell állítanod a BIOS-t.


Ha Win7 telepítés volt, akkor kikapcs, húzd ki a vinyót! Bekapcs, indítsd el a telepítést (kihúzott vinyóval), és amikor oda jutsz, hogy hova akarod telepíteni a Win7-et, akkor óvatosan dugd vissza a vinyót, bekapcsolt állapotban, először az adatkábel, utána a tápkábel. Tulképpen ez egy manuális hot-swap. Ha felpörgött a vinyó akkor a telepítőben frissítés gomb, utána töröld a C meghajtót, és a Rendszer számára fenntartott partíciót. Mindezek után újraindítás, és kezdheted a telepítést előről.


De legyél baromi óvatos, a drótot gyorsan egyenesen dugd vissza, NE MOZGASD, csak csapd bele egy mozdulattal!

2013. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, ez nekem magas...:D én szoftver es kölyök vagyok...nem értek ezekhez...skype esetleg? :s
2013. febr. 16. 20:07
 3/3 Totanka ***** válasza:
Nincs Skype-om... Esetleg email, vagy telefon...
2013. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!