Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék újra játszani...

Hogyan tudnék újra játszani ezekkel? (lécci olvasd el fontos nekem)

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő: Eddig is játszottam több multis játékkal, de főleg a SA-MP-el azaz a GTA San Andreas Multi Player-el. Na most az a problémám, hogy mióta új routerem van, nem működik semmi multi-s játék, köztük ez sem, azt mutatja hogy 0/0 a fent levő játékosok, de mindenhol, és tényleg semmi on-line program nem megy, pedig a tűzfalban engedélyezve vannak, de ha kikapcsolom a tűzfalat akkor se mennek, szóval nem az a baj, hanem a router! Szerintem valahogy akadályozza a router ezeket a programokat, és azt szeretném kérdezni, hogy van-e valami mód rá, hogy a routeren belül kikapcsoljam ezt a védekezést, vagy külön programokat(pl: SA-MP) vagy azokon belüli szervereket engedélyezzek??? NAGYON FONTOS LENNE NEKEM! A routert nem vehetem ki, mert két gép között kel elosztani a netet, ezért mindenképp kell, amugy nélküle menne minden. A router D-Link tipusú ha ez fontos, és még annyi van rajta hogy DIR-600. Lécci aki tud segitsen, ötleteket mi lehet ez, és hogy lehet bneállitani a routeren belül!!! Előre is köszi!!
2013. febr. 17. 13:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!