Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy idő után netezés közben...

HankMoody kérdése:

Egy idő után netezés közben meghülyül a chrome-om és nem hajlandó betölteni semmit, illetve látszólag új chrome-okat indít el ami a valóságban nem látható. Újraindítással tudom csak orvosolni a dolgot. Szóval mi lehet a megoldás, mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 17. 14:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Alul a link mutatja a sokszorosítódást.
2013. febr. 17. 14:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Türelmetlen vagy. Ráklikkelsz valamire, de nem várod meg, hogy betöltődjön. Újra ráklikkelsz, meg úja. Erre ennyiszer letölti ugyanazt. Lehet, hogy vacak a chromod, lassú az a lap amit betöltesz. Bármi. Ez a te hibád
2013. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ilyesmi történne. A chrome-ot már korábban újrahúztam. Minden betöltődik pikk-pakk úgy hogy nem kell türelmetlenkednem. Ahogy nem is szoktam. Miért nyitna új tabokat ? Semmi értelme. Akkor bezárnám az adott tabot. Valami más hiba van a háttérben.
2013. febr. 17. 18:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor ezt a scrshotot csináltam 5 tab volt nyitva. Ahhoz képest több mint 20 van nyitva a folyamatoknál.
2013. febr. 17. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!