Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 2142 hiba!?...

Battlefield 2142 hiba!? (NAGYON FONTOS)

Figyelt kérdés

Megvettem a fent említett játékot.(tehát eredeti játékról lesz szó)Felraktam a legújabb patch-et a játékra (1.51-et).

Minden szép és jó csak a multiplayerrel akadtak problémáim.Csatlakozni szeretnék bármilyen szerverre amin vannak. Betölti szépen ,már tudnék választani a fegyverek között , és aztán kidob egy ilyennel hogy Punkbuster.Aki tudja erre a problémára a választ az kérem írjon!

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2013. febr. 17. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

le töltöd [link] Operating System Version Download

Windows 3.5 For All Windows Games ezt meg nyitod az exe-t ami benne van fel rakod addgame bf2142 és check for update és utána elvileg jó lessz

2013. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos, ezzel sem lett jó.Nincs valami más megoldás esetleg?

Köszönöm a válaszod!

2013. febr. 17. 18:51
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt vele problémám még nagyon régen, amikor kijött, engem is kidobált, bár az okra már nem emlékszem. Viszont kikapcsoltam a VOIP-ot, és láss csodát, minden megoldódott, mai napig nem értem, hogy miért :D
2013. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!