Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az ArchiCAD 13-asom egyet...

Az ArchiCAD 13-asom egyet gondolt, és többet nem volt hajlandó elindulni, vajon miért?

Figyelt kérdés
Az indítás után megjelenik a "banner", mintha a következő lépés az lenne, hogy akkor betölti a programot, de nem történik semmi. Újba raktam, más, 14-es archicad-et raktam fel, semmi változás, annál is ez a hiba, registry cleanerrel is végignézettem a gépet, semmit nem segített. Mi lehet ez a hiba?

2013. febr. 17. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

1.

trial verzió volt, és lejárt a próbaidő.

2. Tört verzió:

nem tiltottad le, a program NET-re kapcsolódásának a lehetőségét (pl. a Tűzfalon) és a fejlesztő/forgalmazó letiltatta a progi futását.

ha az utóbbi áll fenn, csak egy Windows újratelepítés segít megoldani a gondot.

2013. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos asszem, a második variáns a valószínű. Valaki még mondott ilyesmit, de ő azt javasolta, hogy ezt a registry cleanert próbáljam meg, mert az iylen helyzetekre van többek között. De nem ment. Vajon a program nem volt elég jó, vagy nem ez a hiba?


(Ráadásul hogy-hogy egyik napról a másikra nem megy a program, s azelőtt ment?!)


Köszönöm.

2013. febr. 17. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!