Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S Minecraft server...

Pepehun kérdése:

S. O. S Minecraft server segíteni?

Figyelt kérdés
csináltam hamachin.minden jól megy és fasza de nem tudok cheatolni(pl:gamemode xy 1) hogy kell be állítani.A server én csinálom és tudom hogy ki lehet válastani a server propeties be hogy gamemode 1 vagy 0 de nekem az kéne hogy lehessen tp-ni gamemodot állítanim stb miközben a server én survivére állítottam!KÉRLEK SEGÍTSETEK!!

2013. febr. 17. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:

A serverbe, írd be hogy

op Pepehun

Vagy ami éppen a neved a játékba. Ha az a neved hogy barack, akkor Pepehun helyett: op barack Így admin jogot adsz magadnak. Ismét beírásnál pedig elveszed. Így tudsz másnak is admin jogot adni a szeróhoz, ah akarsz.

2013. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kipró báltam azt irta hogy: YOu do not have perrmission to use this command

:/

2013. febr. 18. 09:31
 3/9 anonim ***** válasza:
A játékba írtad be, vagy a server.jar-ba? Ahol le szokta elsőnek generálni a mapot.
2013. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a játék
2013. febr. 19. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
ha a játékba írod be, elé kell írni egy / jelet. Ha a szerverbe, oda viszont nem kell elé a / jel.
2013. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy admin jogot csak a szerveren keresztül tudsz adni magadnak.
2013. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 andras100001 válasza:

le irom mit csinálj vagy csak nézzd meg:

nyopmd meg az esc-gombot>options vagy opciók>katt:multiplayer settings>és ha ott vagy a cheat

kis szürke úgymond gombra anyiszor katt amég nem lessz ott hogy cheat:shown ezzel cheatelhetsz is vagy ha azt akarod hogy csak parancsokat használyjhatsz akkor:commands only

Amúgy ip?:D

2013. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
figyeljetek megcsináltam müködik íj szervert csináltam és most ott játszottunk majd eállítottam a servert és amikor elinditorttam ujra uj világot töltött bve ?ez miért miért nem menti el ?
2013. febr. 19. 19:29
 9/9 A kérdező kommentje:
+leállítottam
2013. febr. 19. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!