Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Futna a minecraft windows 8-on?

Futna a minecraft windows 8-on?

Figyelt kérdés
Szeretném feltelepíteni a windows 8-.at a gépemre de nem tudom hogy fut e rajta minecraft .

2013. febr. 18. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Minden program fut win8-on, ami win7-en is.

Szoval igen

2013. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz szépen.
2013. febr. 18. 13:34
 3/6 SteveASD ***** válasza:
nem fut azért minden, de 1.47 meg a portable is futott eddig :) viszont van, ami nekem nem megy viszont más nyolcasán simán megy. Szól telepítés előtt, ha nem fog menni.
2013. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wolfenstein2000 ***** válasza:
Piszkosul kevés program megy el win8-on. Haveromnak nem csak a minecraft, hanem még a BF 3 sem ment el. Konkrétan semmi. A crysis 3 mp beta valamennyire elment neki, bár akármilyen grafikára állította akadozott, míg win7-en minden elment neki fullon. + keress rá arra hogy "Wondows 8 probléma" itt gyakorin. Én biztosan nem fogom használni.
2013. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én megpróbálom legfeljebb vissza rakom rá a win 7 et
2013. febr. 19. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól teszed! A Windows8 még nagyon gagyi! Majd pár év múlva már fejlesztenek rajt mindenfélét és akkor talán jobb lesz majd! Mindenképp válts vissza Win7-re! Egyébként egyik haveromnak most win8-a van és a minecraft szervert csinált de csak egyszer tudja elindítani mindig. Aztán újra meg kell csinálnia hogy elinduljon szóval....BUGOS!!(hibás)
2013. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!