Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges az hogy egy bizonyo...

Lehetséges az hogy egy bizonyos verziója a windows loadernek nem kompatibilis némelyik videókártyával és ezért csak úgy újraindulgat a gép?

Figyelt kérdés
Néhány hete letöltöttem az 1.9.7 verziót, azzal aktiváltam, azóta nem megy a videokártyámmal (Gigabyte HD5450 512Mb DDR3). Előtte semmi baja nem volt, a kártya nemrégi (másfél éves) és ha újratelepítem a windowst, utána órákig megy hibátlanul, majd a következő indításra elpatkol... lehet ez a baja??
2013. febr. 18. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de ha ez a gyanúd, miért nem használsz másik verziót? Jelenleg úgy is a 2.2.1 az aktuális.
2013. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom, de amúgy most nincs aktiválva és jelenleg is megy a kártya. :)
2013. febr. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!