Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri-e felrakni a Windows...

Megéri-e felrakni a Windows 8-at, vagy maradjak a Windows 7-nél?

Figyelt kérdés

Olvastam összehasonlítást, úgy láttam, a Windows 8 SZINTE mindenben gyorsabb, mint a 7. Játszani nem szoktam a gépemen, szóval a játékokat nem kell figyelembe venni. Megéri felrakni, vagy még maradjak a 7-nél?


Gépem:

Processzor: Intel Celeron CPU E3400 2,60 GHz (2 magos)

Telepített Memória: 2,00 GB (DDR2)

Videókártya: Ati Radeon HD 4650 (512 MB)

HDD: 250 GB

Monitor: 1360x768


2013. febr. 18. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani, ki kell próbálni aztán ha elégedett vagy vele és tetszik használod ha nem akkor marad a win7.
2013. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

NEM Win8 mivel nem minden alkalmazás megy rajta

de mivel ha nem használnád játékra akkor az sem okoz gondot...mert munkára nem a legrosszabb

itt már a te ízléseden múlik hogy melyiket választod....

2013. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Memória kicsit kevés, de el fog indulni rajta a Windows 8. Engem nagyon felidegesített a kezelése, de ízlések és pofonok. Próbáld ki, aztán meglátod. Előtte csinálj egy mentést a Windows 7-ről, hogy gyorsan vissza tudj állni:

Vezérlőpult -> Biztonsági mentés és visszaállítás -> Lemezkép létrehozása

2013. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én személyes tapasztalatom:


Nagyon gagyi ez az új csempés bigyó, átláthatatlan stb... Teljesen logikátlan az egész!

2013. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ősrégi konfigomon kipróbáltam, nagyon gyors lett, már-már túl gyors is, a rendszer felállásához az SP3-mas XP-nek kellett frissen telepítve egy és fél perc a frissen telepített 8 pedig 39 másodperc alatt üzemkész volt. A 2 giga memóriából alig foglalat valamit. A kezelőfelület viszont nekem totál nem jött át. Részemről 7.
2013. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel tényleg gyorsabb, de mint az előttem szólók, szerintem is nagyon rossz az egész kezelőfelület, átláthatatlan az egész, én azt 5 percig kerestem hogy hol kell kikapcsolni..... Egyértelműen windows 7, nagyon elszúrták a 8-at, egy forintot nem ér meg. Arról nem is beszélve hogy még mindig elég magasra rúg azon programok száma amely vagy egyáltalán nem vagy hibásan működik a 8 alatt.
2013. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!