Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 7zip kicsomagolás mi a teendő?

7zip kicsomagolás mi a teendő?

Figyelt kérdés

A következő leírást követtem:

1- open the client using 7zip


2- extract all files and folders except the folder "hfs"


3- extract files in "hfs" untill u get an error


4- get the error file names (the ones the extraction stops at)


5- then extract all files except these


6- then delete "currentinfo.txt" in the en-US folder


7- open the extracted .exe and it will patch and download missing files

Could be that you need Visual C++ Redistributable Package


Meg vagyok akadva ott hogy elvileg teljesen kicsomagolta és nem csinál semmit.

[link]

Ha rá viszem a programra az egeret, csak azt a kerek kör alakú bigyót mutatja (mint xp-be a homokóra). Semmit nem csinál, már csomó időt vártam. Csak egy dolgot lehet csinálni, eszközkezelőbe bezárni. De ott meg nem írja hogy le lenne fagyva a program. ötletek?


2013. febr. 19. 17:08
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Nem értem a kérdést. A leírásodban az szerepel, hogy lesántultak a Visual C++ fájlok a gépeden.


A képen viszont az látható, hogy a kicsomagolt fájl sérült.


Mi a kérdés? Első esetben fel kell tenni egy Visual C++ 2010 Redistributable-t a gépre mondjuk a Microsoft oldaláról (ha csak nincs már 2012-es), második esetben meg újra le kéne tölteni a hibás fájlt.


(Az nem lehet, hogy a kicsomagolt fájl esetleg olyan RAR fájl, amit csak WinRar kezel? vagy jelszavas?)

2013. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezzel próbáld:

[link]

(magar nyelvű is)

találkoztam már, olyan raffinált 7Zip archívummal, hogy csak ez tudta kibontani.

2013. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!