Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel egyenlet csak az értékek...

Excel egyenlet csak az értékeket tudom?

Figyelt kérdés
szóval az a lényeg, h nem tudom az egyenletet, de értékeim vannak, azt kéne ábrázolnia egy koordináta rendszerben és kiírnia az egyenletet

2013. febr. 19. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Először fogalmazni kellene megtanulni. Gondold át, hogy mit szeretnél és írd le érthetően!
2013. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van egy koordináta rendszer, ahol én tudok ábrázolni 9 pontot, mert ennyi érték van megadva.(de a 3,086-ot nem tudom pontosan ábrázolni még miliméterpapíron sem, ezért gondoltam az Excelre) Ebből a 9 pontból kellene összehoznom egy egyenletet, két lineáris függvényt, amelyek egy helyen metszik egymást, mivel körülbelüli adatok(kémiai mérések adatai) azért biztos, hogy nem lesz pontos a függvény, nem is baj. Az egyenletet nem tudom kitalálni, szóval azt meg lehet csinálni, hogy beírom az x tengelyen és az y tengelyen az értékeket, és az Excel meg kidobja a függvényt?
2013. febr. 19. 17:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Kidobja függvény helyett kidobja az egyenletet, bocsánat:)
2013. febr. 19. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!