Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft szerkezeteket...

Duakau kérdése:

Minecraft szerkezeteket tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Milyen minecraft szerkezeteket ismertek? Olyanokra gondolok, mint a TNTágyú vagy ilyesmik.

2013. febr. 21. 16:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Redstone
2013. febr. 21. 16:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Obszidián generátor, kódos ajtó rengeteg ilyen van nézd meg youtoube-on!
2013. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 daniel128 ***** válasza:
seven segment display
2013. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már forradalmibb eszközöket próbálok alkotni, amivel meg lehetne oldani a jövőben a számítógép kérdését, és ha csinálnának egy "LED" blokkot, vagy olyasmit, amivel bármiylen színt lehet készíteni (persze hogy világítson is), akkor a számítógép + monitor meg van oldva, de én egyelőre csak a memória olvasására készült bitleolvasó rendszert készítettem el.


http://www.youtube.com/watch?v=Cg4LLgpYM_U

2013. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minecraft Tekkit-et ajánlom még. Itt rengeteg új szerkezetet lehet építeni és van benne pl. számítógép, erőtér (pajzsgömb) színes ledek, pumpa, ágyú, muskéta, íjpuska, elpusztíthatatlan anyag(reinforced stone), láva és víz generátor, ja és napelem meg áramfejlesztő motorok, Nano ruha, Quantum ruha, fúrópajzs(sínt rak maga elé és ássa a földet) és még rengeteg minden!


tört launcher letöltési link: [link]

2013. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tekkitben amúgy monitor is van!
2013. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!