Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlen megynitottam egy ....

Véletlen megynitottam egy . 001 fájlt a Daemon Tools-al, és most használhatatlan. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Leöltöttem valamit, és sok ilyen fájl volt, hogy .001 .002 .003 ... .xxx . Először nem tudtam mit kell velük csinálni, úgyhogy megpróbáltam Daemon Tools-al megnyitnyi őket együtt, vagy csatlakoztatni, vagy valami. De egyszerre nem sikerült, úgyhogy megnyitottam a .001 fájlt külön DT-ban. Utána rájöttem, hogy egy progival lehet őket csatlakoztatni, a 7Zip-el, viszont mivel megnyitottam a .001 fájlt DT-al, ezért sosem sikerül neki. Azt szeretném, hogy amikor pl. egy .001 fájlra rákattintok, akkor úgymond semmivel se nyissa meg. Mert most akárhányszor megpróbáltom 7Zip el, mindig azt írja ki, hogy a .001 fájl helytelen formátumú. És az a baj, hogy nem csak ennél az egynél, hanem az ÖSSZES .001 fájlnál. Hogy tudnám visszaállyíani az eredeti állapotába? Hogy használható legyen?

2013. febr. 21. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek nem értem teljes egészében a kérdésed. Na de, nyisd meg a winrart, válaszd ki az egyik fájlt a sok közül, katt felülre a fáj kicsomagolására, válasz neki egy helyet, és 1 fájlt fog csinálni belőle. Általában image fájlt amit majd megnyitsz deamon tools-al.
2013. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szószal ha egyesítem a fájlokat akkor valamiért a .001-et nem érzékeli. Mintha azt kihagyná. Szóval pl. van 55 db. fájl. Egyesítem őket, kapok egy ISO fájlt. Az eredeti mérted elvileg 5,5 Gb-nak kellene hogy legyen. De valamiért, csak 5,3. Ezt onnan tudom, hogy amikor megnyitom a .001 fájlt WinRAR-al, akkor kiírja, hogy Packed: 5,5Gb. Amikor viszont kicsomagolom és egyesíti őket, akkor az írja, hogy 5,3 Gb. Megpróbáltam telepíteni így is a játékot, viszont amikor a telepítést befejezi, akkor azt írja ki: A program nem lett megfelelően telepítve. Vagyis akkor ez most nem azért van, mert valamelyiket .xxx fájlt nem teszi hozzá az egyesítetthez? Mert hiányoznak fájlok a telepítés után a játék mappájából.
2013. febr. 21. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha valamelyik fájllal probléma lenne, akkor a WinRAR azt jelezné - ha WinRAR-ral próbálnád a rar fájlokat kicsomagolni.

Lennie kell egy sima rar kiterjesztésű fájlnak is a sok közül, azzal indítsd a kicsomagolást.

2013. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rar fájl nincs. a .001-et nyitottam meg winRar-al. meg már leírtam, hogy 7Zip egyesítő progival is próbáltam, de azt írja ki, hogy a .001 nem megfelelő formátumú. Az összes többi darabbal nincs gondja.
2013. febr. 21. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell lennie .rar fájlnak ahhoz hogy ki lehessen bontani, illetve egyesíteni a fájlokat. És előbb a winrart indísd el, és ott választ ki az egyik fájlt. Ne pedig egy fájlt válassz ki winrarral. 7zip-et még nem próbáltam mert nem volt rá szükségem szóval nem tudom h ott mi hol van meg mi mit csinál. Eddig a winrar 100%-ban megcsináld nekem mindent.
2013. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól utána gondolok, akkor ez nem is csomagolt fájl, hanem az ISO fájl Total Commanderrel lett feldarabolva, tehát Total Commanderrel kell egyesíteni. Jó lenne, ha lenne hozzá egy crc kiterjesztésű fájl is, ha az megvan, akkor tudja korrektül egyesíteni a fájlokat, de ha nincs semmi gond a fájlokkal, akkor a crc fájl nélkül is egyesíti.
2013. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!