Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltávolítottam a vezérlőpultbó...

Eltávolítottam a vezérlőpultból egy játékszoftvert, a telepítője az asztalon volt, mert mindent oda mentek, azt is letöröltem, még is rajta van a gépen?

Figyelt kérdés
SuperDice szimulátort szedtem le a gépre [ismét] és játszottam vele, majd utána letöröltem a vezérlőpultból, a telepítőjét is kitöröltem ami az asztalon volt, egyszóval mindenhonnan! Viszont minden újraindításnál bejön a telepítő ablak, mintha elindítottam volna a setupot, és már csak a [next > next]-re kell menni.. de hogy jön elő amikor mindenhonnan kitöröltem? még a tempbe ami volt onnan is, taskmgr-be sincs benne, kereső se találja.. de fentvan! Kérdés, hogy hogy? Hogy töröljem le még ennél is 'jobban'?

2013. febr. 21. 17:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Win7 32bit!
2013. febr. 21. 17:26
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden telepítő bemásolja magát a local temp- dir-be

Ott kell keresni.

2013. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden program, törlés után hagy maga után szemetet, mert beíródik sok helyre. Viszont törlés után csak a főrészek törlódnek, az ilyen beírások maradnak. Pl a registry ben. Találsz a neten programot, ami az ilyen visszamaradt fájlokat, fájltöredékeket is törli. Vagy a start menűben ( csak megnyitod, és alul megtalálod)van olyan, hogy "keresés programokban és fájlokban". Oda beírod a letörölt program nevét, és kijelölöd, hogy mindenütt keressen ( C meghajtó ). A keresés eredményét meg tudod törölni.
2013. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja adtak már páran ilyen registry helyrevágó programot, anno én az advanced system care-al csináltam, de megnézem őket, köszi!
2013. febr. 21. 18:26
 5/8 anonim válasza:

nekem is ugyan ez a problémám, de nekem egyik megoldás sem használt :S elég idegesítő -.-

lehet hogy vírus? pedig már ezerszer futtattam a vírusirtót, de nem talál semmit...

2013. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Javaslom az IOBIT Uninstallert.

A progi miután eltávolította az alkalmazás lehetőséget ad egy talan advanced módu keresésre amikor felkutatja hova szemetelt meg be a registrytol a tempen keresztül mindenhova, és persze törli is ha azt kívánjuk.

[link]

2013. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

6-os ismét

Lehet hogy ez ostoban hangzik de veletlenul nem felejtetted mountolva a telepitot a virtualis meghajtoban?

:D

2013. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem kellett hozzá daemon t.! :D mondjuk azóta újrahúztam a gépet, úgyhogy már nincs probléma! :D köszi mindenkinek ++
2013. febr. 27. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!