Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki el tudja nekem magyaráz...

Valaki el tudja nekem magyarázni lépésről-lépésre szájbarágósan, hogy kell telepíteni a PhotoFiltre Studio programhoz azt a magyar nyelvű súgót amin a maskoláshoz is segítsége adnak?

Figyelt kérdés
Lady J. oldaláról töltöttem le. A chm és txt megvan. Mi az a pfs program mappája amit meg kell nyitni?
2009. szept. 9. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

omg

a PhotoFiltre Studio mappáját kell megnyitni és oda rakni

2009. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A chm súgót bárhol megnyithatod. Ott a honosítást a honosító elmagyarázza, és azt is hogyan tudsz a szerzővel kapcsolatba lépni. Ship*It oldalt javasolja a regisztrációra a chm (súgó)fájl. A felesleges fájlokat letörölheted. Mindent a PhotoFiltre Studio mappába teszed közvetlenül ez áll benne.
2010. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mészáros Tomi válasza:

Gyakran Intézett Kérdések - Frequently Asked Questions


--------------------------------------------------------------------------------

Q: Telepítettem a PhotoFiltre Studio új verzióját, a magyar nyelv csomagot is kicsomagoltam, miért francia nyelven jelenik meg a program?


A: Azért, mert a program készítője francia és alapértelmezett nyelven - tehát francia felülettel jelentkezik. Telepítéskor a StudioEng.plg fájl kerül PFS könyvtárába, ezért angol felület jön be. Ha töröljük a fájlt francia felület jelentkezik be a legközelebbi indításnál. Ellenőrizzük, hogy jó helyre tömörítettünk ki .[×:\Program files\PhotoFiltre Studio] Windows 32 bit vagy [×:\Programfájlok(×86)\PhotoFiltre Studio] Windows 64 bit.


Windows UAC Vista és Windows 7 alatt tanácsos ideiglenesen kikapcsolni, alacsonyabb szintre állítani az UAC-t a nyelvi fájl bemásolásakor.


Q: StudioHu.plg a PFS könyvtárban van, és mégsem látjuk a magyar felületet. Miért van ez?


A: A probléma, hogy az angol és a többi nyelvi fájl ABC sorrendet követve prioritás szerint töltödik be. Ha a magyar nyelvet használjuk töröljük az angol nyelvi fájlt.


Q: A program felületének és súgójának fordításának elkészítője ugyanaz. Ha meg van az e-mail cime tőle bármilyen segítséget megkaphatok?


A: Sokszor előfordul a PFS-nál hogy más készíti el a program felületének fordítását és más a súgó fordítását. Van eset mindkettőre is. A programot legjobban a szerző ismeri, ezért legjobb ha hozzá fordulunk angol nyelven.


Q: Hol találom a program szerzőjét? Máshol töltöttem le a programot!


A: A program felületéről elérhető a szerző honlapja az Súgó menü > Hivatalos Web-oldal alatt.


A böngészőből PhotoFiltre Studio oldalon elérhető.


Q: A Windows témákon kívül más Windows témát is használhatok?


A: Igen használható más téma is. Lehetséges, hogy az eszköztár összetörik idegen Windows téma után. PhotoFiltre Studio Delphi programnyelvet használja, és előfordul hogy nem használható idegen Windows témával. A megoldás használjunk eredeti Windows témákat, így elkerülhető az eszköztár összetörése. Ha több témát szeretnénk az Interneten találunk sok más eredeti Windows témát.


Q: Vettem egy multifunkciós nyomtatót. Hibásan működik a nyomtató illesztőprogramja PhotoFiltre Studio alatt. Kihez forduljak?


A: A szkenner és a nyomtató illesztőprogramját a gyártónak kell kijavítani. A problémával tanácsos a gyártót felkeresni.


Q: Hibát észleltem a programban. A program nem kellően volt lefordítva, programozási hibákat is tartalmaz. Kihez forduljak?


A: Ez esetben mindenképp a PhotoFiltre Studio szerzőjéhez forduljunk, hiszen ebben az esetben a leggyorsabb a kijavítás. Fordítási hibák a fordító által időszakonként javítva lesznek. Jelzést tehetünk a hivatalos fórumba.

2013. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!