Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype helyett hogy kell újra...

Skype helyett hogy kell újra visszaállítani a Windows Live Messengert?

Figyelt kérdés
Régen Windows Live Messengerem volt , azt hiszem a legújabb változat, 2012-es, mondta valaki hogy telepítsem a SKYPE ot mert az jobb, telepítettem , így beállította azt fő programnak, de már nem tetszik, próbálom visszaállítani az ,,MSN"-t de nem tudom mert azt mondja hogy már nincs ilyen parancsikonom, próbálom újra letölteni de azt meg nem futottja. Kérlek segítsen valaki !
2013. febr. 22. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A WLM szolgáltatása megszűnik, és a Skype lesz elérhető ugyanazzal a profillal.
2013. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem szeretem a SKYPE ot mert az MSN ezerszer jobb volt. ( nekem ) szóval semmiképp se lehet visszaállítani ?
2013. febr. 22. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog tudni hova kapcsolódni. Itt nem csak a programról van szó, hanem arról a háttérről ami kiszolgálja és létrehozza a kapcsolatokat. A Messenger rendszert lekapcsolják, és helyette a Skype-é fog menni tovább.
2013. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 iryanzaya válasza:

Előszőr tudni kéne milyen operációs rendszert használsz win XP-t vagy Windows 7-t.

Ha windows 7, akkor start menű beírod a kerső mezőbe: "Messenger" és elküld egy microsoft oldalra, ahonnét letöltheted.

Nekem angol nyelvű W7-m van, ide irányít: [link]


egyébként: [link]

2013. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BM-Striker ***** válasza:

Vagy használj Trillian-t, az is kezeli a windows live fiókot.

[link]

2013. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ugyanígy jártam, azzal a különbséggel, hogy tegnap már nem engedett belépni az MSN-re, csak ,ha telepítem a frissítést, ami igazából a skype volt, amit élből utálok. Rühellek telefonálni, webcamon főleg, külön mikrofonom nincs, nem is lesz, ráadásul eleve nem vicces úgy, ha közben ugye lakótársaim is itt vannak. Van ugyan valami kis üzenetküldő felülete, de nem erre lett kitalálva, hányok tőle leginkább.


Azt viszont tudom, hogy XP alatt nem volt kötelező feltenni a legújabb frissítést (konkrétan azon nem is futott...), míg Win7 alatt igen, így nem tudom, hogy esetleg XP alatt létezik-e még az msn... Nekem hiányozni fog mindenképp, mert nekem nem alternatívája a fas...khm, facebook, meg gmail chat, meg miegyéb. Azt hiszem, visszanyergelek ICQ-ra, hacsak valaki nem tudja, hogyan lehet mégiscsak életet lehelni az msn-be.

2013. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!