Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet beállítani, hogy a...

Hol lehet beállítani, hogy a Skype ne jegyezze meg a felhasználó neveket a program indításakor a Skype üdvözlő ablakban?

Figyelt kérdés
Asztali gép van amit többen használunk. Xp és Firefox van. Msn-nél nem jegyezte meg és az emailcímeknél sem jegyzi meg csak Skype-nál.

2013. febr. 22. 16:12
 1/3 A kérdező kommentje:

Továbbra is érdekel!

Találtam olyan leírást a neten, hogy c-meghajtó/documents and settings/ all users/ application data/ skype mappába törölni kellene a felhasználónevem. Csakhogy ebben a mappámban csupán néhány kép van skype sémákhoz és egy install ikon. Más nincs. (A rejtett mappákat is látom, szóval tuti nincs.)

Tehát mégegyszer, erről az üdvözlő ablakról beszélek:

[link]


A képen kitöröltem a backspace-el a nevem, de minden megnyitás előtt ott van és alatta a többieké is, akik ezt a gépet használják. Az kellene, hogy ne mutassa a gép.

2013. febr. 25. 16:15
 2/3 anonim válasza:
Hogy ha más is használja a gépeden a skype-ot akkor mielött belépne töröld ki és az övét jegyesztesd meg vele :D bocs de más módót nem tudok. nekem meg pont hogy nem jegyzi meg a felhasználómat a skype :D
2013. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csacsi2 ***** válasza:
58%

keress rá

c:\Documents and Settings\felhasználónév\Application Data\skype


ott kell legyen egy mappa a skype felhasználónévvel, töröld ki!

[link]


Majd ha legközelebb belépsz akkor ne legyen pipa a megjegyzésnél.

2013. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!