Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a Fifa 13?

Miért szaggat a Fifa 13?

Figyelt kérdés

A játék egészen a 25. perc tájékáig kiválóan működik, innen elkezd akadni, az fps szám nem mozdul, csak akad. Gondoltam rá, hogy a monitorommal lehet baj, de akkor miért csak a 25. perc után?


(AMD Athlon II x4 630

Ati hd5770

4gb ram)

Kicsit furcsálnám, ha a gépemmel lenne probléma...


2013. febr. 23. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Eredeti?Ha jól sejtem nem.A monitornak semmi köze ahhoz,hogy hogyan fut a játék.Minden a géptől függ.Vegyél lejjebb a játék felbontásából.Azzal is lehet baj,hogy nem eredeti.A warez és másolt programok nem a megbízhatóságukról híresek.
2013. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Így van, minden a géptől függ.. de a monitorom csak 60hz-t bír el sajnos -jól melléfogtam vele- és, ha nem tud elég gyorsan képkockát frissíteni akkor simán megakadhat félmásodpercre a játék.. és a probléma pont ez, hogy amikor gyorsan halad egyik irányból a másikba a kép akkor beakad.. ezért gondoltam a monitorra :)
2013. ápr. 7. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha lejjebb veszed a grafikát akkor is csinálja?Szerintem el lehetne ezzel a monitorral játszani.A régi hasas monitorommal tudtam GTA IV-et simán játszani.Nem hiszem,hogy ezzel lenne gáz.
2013. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj azért tényleg kicsit melléfogtál ezzel a monitorral.

Bár ha Fifákra visszaemlékezem ott gyakran mozog a kamera és ez terhelheti a monitort.Tehát egyre inkább úgy gondolom,hogy monitor probléma.

2013. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a monitorod válaszideje?
2013. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5ms a válaszidő. Egyébként már nincs probléma.

Már tényleg kezdi b@aszni a csőrömet, hogy mi is lehet.. :D

2013. ápr. 20. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig az jó.Nincs sok ötletem.Egyenlőre gondolkozom.Figyu a merevlemez nincs betelve?Próbálj csinálni egy töredezettségmentesítést a játék mappáján.
2013. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvan! :D A monitor ugye nem egy nagy sztár és a játéksebesség gyorsra volt állítva ezért nem tudta követni, csak úgy ha beakad, levettem normálra és minden király. :D
2013. jún. 16. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!