Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell tenni WINDOWS7...

Mit kell tenni WINDOWS7 telepítése előtt?

Figyelt kérdés
úgy értem,hogy mikor berakom a CD-t, akkor ugye kirakja h telepítés stb..és mikor eljutok addig,hogy Windows-ot melyik partícióra telepítse,akkor nekem ott van 4 partíció kb, D,C,stb, azt szeretném kérdezni,hogy kell letörölni a dolgokat a gépemről az összeset,teeljesen újra szeretném tenni .. hogy utána tisztán telepíthessem a windows7-et??? ha biosban ott hol? :S

2013. febr. 23. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem BIOS-ban kell, hanem azon a képernyőn ahol a partíciót választod ki. Ott tudsz partíciót törölni és újat létrehozni. Ha semmi nem kell a vinyóról, akkor töröld az összes partíciót és hozz létre egy 60 GB-osat a win7-nek és egy másikat a játékoknak, filmeknek, zenéknek. Ez legyen a lehető legnagyobb partíció...
2013. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÉS HA 500GB-os Winchesterem van,akkor mondjuk 60GB-a windows7-nek a játékoknak 420-440GB?
2013. febr. 23. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100 GB jobb lenne a Windows 7-nek. Ne sajnáld, ez is be fog telni, ha sok programot telepítesz, és a Windows fürgébb, ha van neki bőven szabad hely.
2013. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de MB-ban kéri a GB-ot hogy írjam be megabájtba 100,0GB-ot????
2013. febr. 23. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:

102400 MB. De ha csak a widows és a használt progik vannak fent akkor teljesen felesleges a 100GB sőt ha ekkorát hagysz akkor hagyhatod egybe is...


Azért ajánlottam a 60 GB-ot, mert ez bőven elég ahhoz hogy a win7 a driverek a frissítések és a segédprogramok felmenjenek (Office, böngésző, gfxeditor és minden ami neked kell) ez után egy Ghost programmal elmented a "D"-re a "C" partíciót, ami nem lesz több 20 GB-nál. Ha 100 GB-ot hagysz és tele is rakod játékokkal akkor egy partíciómentés 80 GB lesz ami meg túl nagy ahhoz, hogy ebből esetleg kettőt a "D"-n tárolj...

2013. febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én is azt ajánlom hogy 100GB-t adj a Windows-nak..egyszer én is csak 60gb-t hagytam és hamar megtelt progikkal,és lelassult a gép.
2013. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 100 GB-os partíció addig jó, amig nem kell újrarakni az egészet... Na ott kezdődnek majd a gondok a nagy mérete miatt...
2013. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!