Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az 576.hu-ban tatabányán vagy...

Az 576.hu-ban tatabányán vagy bárhol ha beviszek egy Xboxos játékot akkor ki cserélhetem másikra? (több lent)

Figyelt kérdés
Ha beviszek egy 15ezer forintos játékot akkor azt kicserélhetem akár 2db 7ezer forintosra? vagy ha 15ezer forintosat nagyobbra cserélném akkor ki lehet pótolni az összeget?még új vagyok Xbox terén, köszönöm ha valaki válaszol!

#Xbox 360 #Xbox játék #játék visszaváltás #játék cserélése
2013. febr. 23. 21:52
 1/2 hypno ***** válasza:

A kereskedelem formál logikája és szabályai szerint ha náluk vetted, ezt számlával igazolni tudod, továbbá bontatlan, és meghatározott időn belül vagy a vásárlástól számítva, akkor igen.


A gyakorlatot nem tudom.

2013. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ajaj! hát nem ott vettem, karácsonyra kaptam német országból(cod bo2) és német nyelvű! tehát akkor nem tudom elcserélni pl egy nála 1000ft vel olcsóbb Far Cry 3-ra vagy egy Bo2 angol nyelvűre! kár mert szerintem a bo2 a K@kibb cod amit valaha játszottam főleg mivel német nyelvű!
2013. febr. 23. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!