Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lesznek ellenségek az...

Miért lesznek ellenségek az Age Of Empires 2-ben a szövetségesek?

Figyelt kérdés
A "map editor"-ban csináltam egy "scenario"-t és a számítógép-játékosokat hiába állítom be, hogy szövetségesek legyenek egymással, nem lesznek azok. Az sem segít, ha a játék elindítása előtt zárolom a csapatokat. Nem tudjátok, hogy mégis mit csinálok rosszul? Valahol még van egy beállítás, amit nem vettem észre?

2013. febr. 23. 22:49
 1/3 anonim válasza:

Elvileg mindent jól csinálsz.

Szerintem telepítsd újra!

2013. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Időközben annyit kísérleteztem, hogy rájöttem: nem az a baj, hogy kihagyok egy beállítást, hanem az, hogy túl sok mindent állítok be.

Amikor indítom a játékot, akkor NEM KELL beállítani a csapatokat, hanem a - jellel kell hagyni. Így a scenario beállításait veszi figyelembe. Gondolom eddig valami ütközött a beállításoknál és azért nem ment rendesen :S

2013. márc. 3. 08:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Rájöttél!? :D :D :D :D :D
2013. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!