Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki használ még Windows Vistát?

Ki használ még Windows Vistát?

Figyelt kérdés

Gép infót is írjatok :)

Továbbá miért nem váltottál 7-re vagy az új Win8-ra ?


2013. febr. 24. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Alaplap:

CPU típusa Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T7200, 2000 MHz (12 x 167)

Alaplap neve Lenovo ThinkPad Z61m

Alaplapi lapkakészlet Mobile Intel Calistoga-PM i945PM

Rendszermemória 2048 MB (DDR2 SDRAM)

BIOS típusa Phoenix (11/23/06)


Megjelenítés:

Videokártya ATI Mobility Radeon X1400 (128 MB)

Videokártya ATI Mobility Radeon X1400 (128 MB)

3D gyorsító ATI Mobility Radeon X1400 (M54)

Képernyő AU Optronics B154EW02 V7 [15.4" LCD]


Használtan vettem a laptopot, Win7 volt rajta, csak hogy ki lehessen próbálni. Videó driver nélkül a felbontást sem tudtam beállítani és Win7-re nem találtam megoldást. XP-ig már nem akartam visszamenni ezért Vista-t raktam rá. A Lenovo programja automatikusan letöltött és telepített minden szükséges drivert, a gép azóta is remekül működik.

Szóval a fő ok a videókártya volt.

2013. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pentium 4 2.66GHz, 2GByte DDR1 RAM, nVidia GeForce 5200:

Pár évvel ezelőtt feltelepítettem rá egy Vista-t (az XP mellé egy másik partícióra). Összességében több mint másfél évig használtam. Nekem nem volt vele különösebb bajom. A hangkártyám driverét valamiért nem szerette, bootoláskor mindig belekötött, de amúgy működött. Emlékeim szerint viszonylag stabil, megbízható rendszer, szép a grafikus interfésze, stb. Csak az XP-hez képest zabálta a RAM-ot, és nehézkes, lomha volt. Végül letöröltem.

Azóta is az XP-t használom. Kicsi, gyors, átlátható, megbízható.


i3-2120 3.30GHz, 4GByte DDR3-1333 RAM, Intel HD Graphics 2000:

Kipróbáltam rajta a Windows7-et. Pár hónappal ezelőtt letöltöttem a Microsoft weblapjáról egy legális, 90napos Windows 7 Enterprise próbaverziót (32bites, angol változatot).

Borzasztó ez a rendszer! Egyszerűen használhatatlan. Összességében jó kis rendszer, megbízható, stb., csak éppen rengeteg apró idegesítő baromsága van, amiken néhány nap alatt annyira felb*sztam magam, hogy inkább letöröltem a g*cibe, és visszatettem a jó öreg XP-t.

2013. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó ! Az a kérdés ki használ vistát .
2013. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező ! Én windows vista ultimate sp2 32 bittes rendszertr használok.

Gép adatai


Porocesszor E 5200

Ram 2 gnb

Elöször 500 gb winchester most 2 tb belső került a helyére de a régivel is ment csak kevés volt az adataimnak.

Videokárty nem integrált.

Elöször xp m volt szar kinézete és amikor leakartam állitani a rendszert mindig újrainditot. A win7 játékokkal egyszerü super nintendosokról beszélek birta de mihelyt internet jöt semmi nem mient az internet is fagyot win 7 tel és a játékoknak is vége let, aztán vistára válltotam az jó csak az alap explorert kell magasabbra válltani mert internet explorer 7 van benne sok oldalt nemtölt be most explorer 8 van és mozzilla. A win 7 nek nagyon csúnya kinézete van bazi marha jelek a vista hasonlit az xp re de mégis normális a hátérkép igy a vista marad más szar rendszerrel nemkisérletezek. 4 ezer egy windows telepités ha szar megint 4 hát nempróbálom ki a 8 at se marad a jó üreg vista ultimate.

2013. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszöntem a választ mindenkinek
2013. febr. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!