Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számítógépemre szeretnék...

A számítógépemre szeretnék letölteni olyan programot amivel zene számot tudok megvágni, tudtok nekem tanácsot adni hol keressem, milyen oldalon?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

a megvágáson , te mit értesz ?

(mert megvágni, a kóbor kutyát is meglehet)

2013. febr. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerkeszteni, így már jobb?
2013. febr. 26. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:

drága,így sem jó,

mert ha te azt érted szerkesztésen,hogy pl egy zenéből kiszerkeszteni az éneket,akkor megint másik progi kell neked,

2013. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos akkor kifejtem bővebben! És ha így sem érti meg senki akkor inkább hagyom az egészet. Olyan programot szeretnék, hogy tegyük fel van egy zeneszám aminek nem tetszik az eleje, azt szeretném onnan eltüntetni és mondjuk csak a refréntől szóljon. Szeretném lerövidíteni. Ezáltal csengőhangnak is tudom például használni. Motoszkál már hogy mit is szeretnék?
2013. febr. 27. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

így már érthető,

ezt,mi ezzel szoktuk megcsinálni :


[link]

2013. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos a végén csak sikerült a dolog! Már le is töltöttem és ki is próbáltam. Köszi!
2013. márc. 1. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!