Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Sims 3 alapjáték törlési...

The Sims 3 alapjáték törlési probléma. Megoldás?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egyedi tartalmakat a modthesims oldalról, majd telepítettem őket a játékba (alapjáték + háziállatok), aztán amikor be akartam lépni a városba, befagyott a letöltés. Mikor letettem tálcára a játékot, derült ki, hogy hibát észlelt, így leáll.

Ezután újra crackeltem, akkor azt írta már elindítás után, hogy nem kompatibilis, stb, stb, biztos el akarom-e indítani annak ellenére, hogy akadozhat? Hát persze! Így is befagyott a város betöltésénél. Megint újra crackeltem, akkor már Laucher hibát észlelt egyből indításkor. Ekkor már töröltem egy-két frissen letöltött tartalmat.

Futtattam egy programot is, ami leellenőrzi, hogy melyik egyedi tartalmak okozhatnak problémát, ezeket töröltem is egyből.

Most ott tartok, hogy letöröltem a Háziállatokat, kitöröltem az összes bővítményt, de amikor az alapjátékot törölném, akkor hibát ír ki. Szerinte nem fejeztem be egyes előző telepítéseket és nem léptem ki minden programból. Mondanom se kell, hogy nem így van... Registry Cleanerrel is végigmentem a gépen már vagy tízszer, csökkentett módban is, meg úgy is próbáltam törölni, de ugyan ez áll fenn. A c-meghajtómból, a Program Filesből már kitöröltem a fájlokat, de amíg úgy érzi a gép, hogy telepítve van, nem tudom újra telepíteni... szóval most van egy felhasználhatatlan játékom...

Valakinek valami tippje, hogy mit csináljak?

Újratelepíteni/formázni semmiképp se szeretnék, max végső esetben, mert egy meghajtós a gép és elég sok fontos adat van fenn...



2013. febr. 25. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A játékot töröld a registryből is.
2013. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ebben tudnál segíteni, hogy hogyan tudom megtenni?
2013. febr. 25. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Revo Uninstaller

Ugyanez volt kb. nekem is a gondom. A Revo Uninstallert elinditottam, és a speciális törléssel teljesen kitöröltem a Sims 3 összes fájlát, regisztrációs bejegyzéseit, mindent.

Utána ujra tudtam telepiteni.

2013. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, megpróbálom!

Most beléptem a gépen a futtatás/regedit-be, ott próbálnám megkeresni a simset, de csak (nekem) értelmetlen szövegeket ír ki...

Kipróbálom a másik programot is! :)

2013. febr. 25. 19:04
 5/6 A kérdező kommentje:

Tyűűű, úgy néz ki, hogy sikerült, bár ténylegesen majd csak holnap derül ki, amikor megpróbálom újratelepíteni!

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!

2013. febr. 25. 19:17
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Azért írok ide, hátha olvassátok még , és tudnátok segíteni. Telepítve van a The Sims 3 Gold Edition,de letöröltem a saját uninstalljával. A vezérlőpult megnyitása után ott maradtak a kiegészítői, ezt ott elakartam távolítani utólag , de rendszergazda beavatkozást igényel. Egy felhasználója van a gépnek, a rendszergazda, aki én vagyok. Tehát nem értem mi a gondja.

Letöltöttem, a DVD5-ös verziót és egyenként az összes kieget+cuccok+városokat. Így szeretném most telepíteni. Olvastam több fórumon is, mint ahogy itt is,hogy ajánlják a RevoUninstaller Pro-t, amivel el lehet távolítani, vagy a regeditben az összes Sims3 fájl törlését. Kérdésem az lenne, hogy mennyire biztonságos ez,és hogy lehet-e bármi kárt tenni a gépemben ezzel,ami után nem indul el?

2013. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!