Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyári érintetlen Samsung...

Gyári érintetlen Samsung Galaxy Mini-hez melyik a legjobb custom magyar ROM?

Figyelt kérdés

Ha tudsz, linkelj telepítési útmutatót is.

Köszi...



2013. febr. 25. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

galaxy mini-t en nem nagyon piszkalnam, inkabb vegyel xperia telefont, ha ilyet szeretnel csinalni, azokkal joval egyszerubb.


nekem is mini-m van (most is arrol irok), en is rengeteget kerestem hozza, vannak is, de a legjobbakat nem adtak ki mini-re.

ezek ellenere en is probalkoztam vele, raktam fel ROM-okat (szerviz lett a vege!!!!!), de vegul visszacsereltem az eredetire, mert messze az volt a leghasznalhatobb.


de ha meg is kiserletezni szeretnel ilyesmivel, akkor elobb alaposan nezd meg, h neked melyik mini-d is van! letezik egy "Mini Plus" nevu valtozat, kicsit erosebb procival. ha erre eredeti mini-re keszult ROM-ot raksz, jo esellyel a szervizben kot ki!!!

2013. ápr. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

irj privatot, ha barmi kerdesed van!

(elso voltam)

2013. ápr. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, nekem véletlenül pont az erősebb procis változat van. De sajnos így is elég lassú, de nem ez a legnagyobb baj, hanem az, hogy a beslő tároló tekjes mérete 189 mega, és ebből 19 mega a szabad hely. Annak ellenére hogy csak ezek vannak a belső memóriában:

Térkép 12M

Google play: 10M

Youtube: 9,5M

Samsung apps: 8,6M

Gmail: 3,4M

Widget locker: 2,9M

Multi ling keyboard: 1,48M

Utcakép: 548Kb

Névnap: 316Kb

SamsungAppsU: 224Kb


Ez úgy kb 50Mega, az SD kártya 16Gigás ott több progi van.

Folyamatosan frissíteni akarja a samsung apps nevű progit, de miután letöltötte az installert, megpróbálom telepíteni, de kiírja hogy kevés a hely.

Erre tudsz valami megoldást?

2013. ápr. 4. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!