Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyet ír ki nekem a Utorrent...

Ilyet ír ki nekem a Utorrent Hiba:WriteToDisk:A hozzáférés megtagadva ez miért van?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen célt jelöltél ki a letöltendő fájlnak?
2013. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ugyanoda ahova eddig már vagy 50 torrentet oda letöltöttem
2013. febr. 26. 08:53
 3/9 csacsi2 ***** válasza:
100%

0.)Valamiért nem tudja írni a lemezt.

1.)A letöltési könyvtár lehetőleg legyen a gyökérmappába és ne mappába mappa...

2.)Vírusaírtód blokkolja, mert épp egy vírust töltenél le.

3.)hibás szektorok, fájlrendszer a merevlemezen.

4.) A letöltési fájlnév túl hosszú, vagy speciális karaktereket tartalmaz.

5.) A meghajtón/mappán nincsenek hozzáférési jogaid

..................

0) Ez akkor fordul elő , ha a kliens letöltési mappáját, egy másik indexelő alkalmazás használja. Toolbarok MNS Search. Roxyo stb.Menj a letöltési mappára, jobb klikk-->Tulajdonságok-->Speciális-->gyors kereséshez az indexelő indexelje a mappát alól Vedd ki a pipát!Érdemes a meghajtón kikapcsolni (kevesebb helyfoglalás és nem töredezik) Sajátgép jobb klikk a meghajón és az indexelés a meghajtónál ne legyen pipa!

1) változtasd meg a letöltési könyvtár helyét pl.: I:\Torrentek\

2)Kapcsold ki a vírusírtód (vagy add meg kivételnek a letöltési mappát és a tűzfalon engedd ki a klienst!

3)Futtass le egy merevlemez ellenörzést azon a mehajtón chkdsk I: /f/r/x kapcsolókkal (egyszerűség kedvéért I: meghajtó)

4.)nevezd át. tiltsd a 8.3 -as fájlneveket. xp-ben (futtatás:regedit):

HKEY_LOCAL_MACHINESystem CurrentControlSetControlFileSystem mappában állítsuk 1-re az NtfsDisable8dot3NameCreation kulcs értékét.

5)jobb klikk a mappán biztonság fül engedélyek (felh.név teljes hozzáférés. (a sajátgép mappa beállításainál az egyszerű fájlmegosztásnál pipa ha nem lenne biztonság fül)


további UT hibák:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__24..

2013. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kössz
2013. febr. 26. 15:51
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Whitelow válasza:
Torrentre jobb klikk, haladó, tiltás feloldása :D
2016. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SIDLER22 ***** válasza:
Én eddig mindent a másodlagos meghajtóra telepítettem. Átlagosan 50 torrentből 1-nél ír ilyen hibát. Annál az egynél miért írja? Olyan fájlokat tartalmaz? Vagy nem tudott rendes ellenőrzést lefuttatni?
2017. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanezt a WriteToDisk-et írja ki, de azzal kiegészítve, hogy nem találja az elérési utat.

Eddig ugyanerről az oldalról töltöttem le csomó mindent, most meg elkezdte ezt csinálni.

Valami megoldás?

2018. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"A rendszer nem találja a megadott elérési utat."
2018. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!