Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ugyanaz a játék ugyanolyan...

Ugyanaz a játék ugyanolyan szépen fut ps3 on is mint pc n? grafikára gondolok.

Figyelt kérdés
azon gondolkodok hogy át pártolok ps re mert már unom az egyre magasabb gépigényeket. minden véleményt hozzáállást szívesen meghallgatok.

2013. febr. 26. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

A ps3-ra [most már] nem igazán alapoznék.

Van vele egy-két probléma

A ps3-nak elég kemény procsszora van, de sajnos önálló architektúrával. Ez azt jelenti, hogy saját utasítás készlettel rendelkezik, ami távolról sem hasonló a X86-osra, emiatt nehéz játékot fejleszteni rá.

Egy mai videókártya már röhögve kenterbe veri a ps3-at, több és gyorsabb ram miatt. A legelső kártya ami kenterbe verte a Hd 5750 volt.

A ps3-nak 256 mega XDR ramja van, nem valami sok egy jobb kinézetű játékhoz.

Egy előnye van a blue-ray olvasója.

A ps4 ami év végén jön ki pedig egy kiskategóriás pc-nek fog kinézni.

Várd meg az XBOX720-at, hogy mit fog tudni, vagy simán egy XBOX360-at vegyél.


A ps3-ra kevés a játék úgy tudom,

2013. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a meghökkentően gyors és precíz választ. én autó szimulátorokkal játszok csak és a project cars ki tudna elégíteni de viszont pcben szeretem hogy a kormányomat a végtelenségig magamra tudom szabni ffb töl a kormányfordulatig.
2013. febr. 26. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:

igen ugyan olyan szép a grafika.

Nem olyan nehéz rá fejleszteni ez csak az elején volt probléma.

Az Xbox360 nem jobb mint egy PS3.

Mondjuk engem az exclusive játékok érdekelnek.

2013. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!