Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miket ajánlanátok nekem?

Miket ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Gép bővitésen gondolkodom de nem nagyon értek hozzá.Max 30000 forintot szánok rá.Segitenétek kihozni ebből a 30 ezerből a legtöbbet?leirom a gép adatait ahogy most van.Előre szólok egy igazi őskövület.Nem kifejezetten játszani kell a gép de azért jó lenne ha pár gyengébb játék menne rajta.Nameg jó volna egy windows 7 is.

Na szóval:Alaplap:Gigabyte Ga-K8NF-9

Ram memória:1535MB

Videókártya:Nvidia Geforce 6200 turbocache

Processzor:AMD Athlon 64,1800MHz

Hdd:Western Digital 120GB

Csak normális válaszokat elöre is köszi.És ha lehet mondjatok pontos kütyüneveket nem csak célzásokat.



2013. febr. 27. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt szerintem fejleszteni már nem érdemes, de ha mégis akarod, akkor nézz utána apróhirdetéses oldalakon, hogy mik vannak, úgy olcsóbban kijössz és talán minden részét tudod bővíteni ennyiből.
2013. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj de őskövület :OOO

Bocs de ezt nem hagyhattam ki.


Nos amúgy nem rossz konfig, tehát annyira nem őskövület, mondjuk a világot ne akard vele megváltani.

Nos azt mondom, hogy kellene neki legalább 2 GB RAM a Windows 7-hez.(Tehát a mostanihoz még 2GB ami olyan 7000 forint).

A proci gyenge, de még elfogadható, viszont a VGA egy AGP-s turbó változata ami rosszat jelent.

Mondjuk egy ilyennel még jól járnál:

[link]


És még pénzed is marad.

A többit már nem érné meg fejleszteni.

2013. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!