Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet valahol venni olcsón...

Lehet valahol venni olcsón Windows 7-et?

Figyelt kérdés
Még elég drágák a boltokban. Nincs valami webhely ahol nagyker áron árulják? Váltanék xpről de nekem 30 ezer sok, főleg, hogy már nem is a legujabb rendszer, de a 8-as nem nagyon menne szerintem a gépemen. amúgy core 2 duo centrino 2 gigaherces két giga ddr2 ram-os. Aki tud válaszolna? Köszi
2013. febr. 28. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
ez jo ....keress pm-ben ha venni akarsz...
2013. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Szedd le valamelyik torrent , vagy warez oldalról ingyen...
2013. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi de mi az a pm? Warezról megvan, de nem akarok mindig feketén mindent. és mire írtad első, hogy ez jó? menne még a nyolcas is rajta vagy mi? olvastam a rendszerkövetelményt, végigfuttattam a progit és kiírta a leelenörző, hogy nem jó neki, bár lehet, azért, mert eleve xpnek husz gigám van, és nyilván nincs annyi rajta szabad és ezt ellenőrizte le csak.
2013. febr. 28. 08:40
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
pm ...privat uzenet.....
2013. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
anno a win vistat megvettem ..nagy tevedes volt...
2013. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem meg azt adtak 2007-ben a géphez. de akkor leszedtem.
2013. febr. 28. 09:07
 7/10 jocika147 ***** válasza:
100%

Szedd le a Windows 8-at. Jóval gyorsabb rendszer mint a 7,

nekem majdnem olyan gyors mint az xp és nekem gyenge konfigos a gépem

2013. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nah jó, most próbálok legalizálni, :) most a nyolcat megvenni meg nem hinném, hogy tudnám.
2013. febr. 28. 09:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen és kb 10x annyi bug is van benne mint a 7-ben.

említek párat nem tudom hogy másoknál is van-e ilyen hiba.

pl: gépházat megynyitom majd bezárul, feledatkezelő szintén, nem lehet semmit társítani más alkalmazással mert nem történik semmi. hogy ezek megszűnjenek folyton újra kell indítani a gépet utánna működik kb 10 percig rendesen.

szerintem egy szervizcsomag nem ártana hozzá. amúgy nem rosz rendszer de a szervizcsomaggal együtt kérjük vissza a Start Menü-t

2013. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nah igen majd jön hozzá a blue és az helyrehozza a hibákat.
2013. febr. 28. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!