Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Java 64 bit! Hogy lehet...

Java 64 bit! Hogy lehet elérni, hogy a 64 bites java-t használja a gép a 32 bit-es helyett?

Figyelt kérdés

Windows 7 Ultimate (x64)


Eleinte csak a 32 bites java volt fennt, és Minecraftozás közben rájöttem, hogy hamár van 4Gb ramom akkor letölthetném a 64 bites java-t. Le is töltöttem és amikor újra beléptem ott volt megint az opcióknál, hogy 64 bitesre van szükségem így hát letöröltem a 32 biteset, hogy csak a 64-es maradjon fennt. Ilyenkor már elindítani sem tudom a játékot mert kapok egy hibaüzenetet ami azt írja, hogy nincs fennt a java. Ezután egy 64 bites böngészővel letöltöttem újra a 64 bites java-t majd telepítettem és a neten aktiváltam (verify) de így is megkapom a hibaüzenetet. Mit kell tennem, hogy rendesen működjön, és 64 bites java-t használjon a Minecraft???


Hibaüzenet: No JVM could be not found on your system. Please define EXE4J_JAVA_HOME

to point to an installed 32-bit JDK or JRE or download a JRE from www.java.com



2013. febr. 28. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Google: hibaüzenet.

Első találat: [link]

2013. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wolfenstein2000 ***** válasza:
Ajj. Csak figyelmeztetett arra hogy 64 bites kell. Ha neked az van akkpr azt a figyepmeztetést figyelmen kívül kell hagyni. Az mindig ott lesz BÁRMIT IS CSINÁLSZ.
2013. márc. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első - Már próbáltam úgy, hogy csak a 64 bites volt fennt de nem vált be.


Második - Tehát akkor fennt van, és ezt a Minecraft is érzékeli és csupán hiba, hogy még írja, hogy nincs fennt?

2013. márc. 1. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Az érdekes mert nekem 64bites van és nem figyelmeztet...
2013. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wolfenstein2000 ***** válasza:
előbb-utóbb el fog tűnni. lehet hogy egy force update után. de nekem is sokáig volt 64 bites, és mégis írta...
2013. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fura. Ha tényleg ennyi akkor köszönöm
2013. márc. 9. 02:54
 7/7 Wolfenstein2000 ***** válasza:
Most újraraktam a minecraftot ém kiírta, pedig eddig nem.
2013. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!