Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype telepítésekor az alábbi...

Egerecske kérdése:

Skype telepítésekor az alábbi hibát kapom. Mit jelent ez pontosan? Nem tudom értelmezni mivel nem magyarul írja. (lent)

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 1. 07:17
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

Nekem sem jó az angolom, de nem tud csatlakozni a netre, mert valószinüleg a tűzfalad blokkolja.

Tölts le offline telepítőt és próbáld azzal!

[link]

2013. márc. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem jó,, de ugyan azt a hibát írja ha kikapcsolom a tűzfalat
2013. márc. 1. 08:17
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

Valószínüleg nem tudja telepíteni a beépülőket (click to call). Amúgy meg rosszat linkeltem de itt egy Windows telepítős (MSI) verzió. Telepítéskor ne telepítsd a böngésző beépülőt!

[link]


Lehet nincsenek hálózati engedélyek beállítva.


futtatásba: cmd

Parancssorba: net localgroup / add Users

Indítsd újra a gépet és telepítsd a skype-ot


Ha nagyon kell a click to call akkor telepítsd külön.

[link]


Nekem is meggyűlt a bajom a telepítéssel, meguntam és azóta portable skype -ot használok.Ha gondolod majd elküldöm!

2013. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia,,, Mielőtt a második válaszod nem jött meg, előtte kipróbáltam valmit. letöltöttem a windows liwe mesenger 2011-et majd onnan frissítettem skypra és működik. Hogy mitől azt nem tudom,,, de ez a portable jó ötlet lehet hogy még hasznát is veszem majd. Böngésző beépülő modult nem akartam telepíteni,, :) Nagyon köszi a segítséget,,,
2013. márc. 1. 13:14
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Mióta a Microsoft átvette azóta csak a baj van a Skype-al.

Örülök, hogy sikerült!

Lehet nekem is azért nem jött össze a telepítés mert az MSN- legyalultam róla, helyfelszabadítás miatt.

2013. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!