Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismeri valaki az Ubuntut?

Ismeri valaki az Ubuntut?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szó, hogy felszeretném telepíteni, dehát annak annyi hibauzenete van! Kezdődik a particionálásnál 2 vinyóm van, ilyenkor minkettőt meg kell csinálni? Utána ír egy szendeszűz hibajelentést h lehet karcos a cd, vagy tulmelegedett a gép, meg egy csomó hülyeség. Valami megoldás erre?
2013. márc. 2. 09:11
 1/2 zsomkovacs ***** válasza:

Csak egy Ubuntu-t akarsz a gépre, vagy Windows mellé kéne? A két merevlemez teljesen üres, és mindkettőt a Linuxnak szeretnéd adni?


/egyébként ennek a kérdésnek jobb helye lenne a Számítástechnika topicban./


Én egyébként különösebben nem szeretem az Ubuntu-t, inkább mondjuk egy Fedorát tennék fel.

2013. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jajj Istenem bár ne tettem volna fel! Én olyan hülye vagyok ezekhez mint a föld..:-D Szépen fut az Ubuntu, de ennyi ideget... Hogy a asdasd-ba kell itt telepíteni cdről? A asdasd internet kéne neki, de ahhoz előbb fel kéne telepíteni a wifimet cdről. Jáááj az isten áldja meg ezt a retket!!!! :-D
2013. márc. 5. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!