Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni...

Miért nem tudom telepíteni ezt az appot? (Android)

Figyelt kérdés
Bad Piggies 1.2.0 Android 2.3.6 alá azt mondja, nem kompatibilis, pedig azt írja 2.2 fölé, hogy kompatibilis! Bár mondjuk picit fura, mert eredetileg 2.3.6-os, az enyém azt írja, 4.1.6-os, pedig nem főztem!!

2013. márc. 2. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy sejtésem, hogy valami ótvar telefonra (pl. (illetve szinte tuti) Galaxy Mini, Pocket, Y stb.) akarod fölrakni, és a felbontás nem elég neki. Ezt 4.1.6 -ot meg nagyon nem értem, hol írja ezt?
2013. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7" tablet, telefon funkcióval is. Lehet ez a baj? Az 4.1.6 az az options-Abouth phone-Android version menüben van benne
2013. márc. 2. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de ez a verziószám nekem furcsa. Lehet, hogy tabletre nem támogatott a program, ezért nem működik.
2013. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!