Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem akar indulni a Minecraftom...

Nem akar indulni a Minecraftom vajon miért? A videó kártyával van valami gondja talán.

Figyelt kérdés

Itt egy kép a problémáról:


[link]


A segítséget/válaszokat előre is köszönöm!



2013. márc. 2. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A második mondat leírja, hogy a driver frissítése megoldhatja a problémát.

Még ha nem is tudsz angolul az "update" "video card" és "driver" szavak annyira gyakoriak a szóhasználatban, hogy egyedül is össze tudod rakni a közöttük lévő kapcsolatot.

2013. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezt pontosan hogyan is tehetném meg?Nem vagyok értelmetlen, viszont számítástechnikailag laikus vagyok, + Németet tanultam, bár abban igazad hamarabb is észrevehetem volna.
2013. márc. 2. 12:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam a videókártya updatelésével, de elvileg eleve a legfrisseb van meg.A probléma viszont most is fenn áll.
2013. márc. 3. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Új gép, vagy vidikártya
2013. márc. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem de jelenleg anyagilag az nekem nem járható út, én inkább igyekeznék szoftveresen megoldani a problémát.
2013. márc. 8. 14:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld még egyszer frissíteni a videó kártyádat. Nem tudhatod, hogy a legfrissebb van-e fent. Én pl. 3 napot kínlódtam a BF3-mal amikor, inkább megpróbáltam a legfrissebb drivert felrakni a gépemre, és hát elindult...
2013. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!