Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért éri meg megvenni a...

Miért éri meg megvenni a Starcraft II-t?

Figyelt kérdés
Milyen funkciói vannak multiplayerben stb.?
2013. márc. 2. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A Star Craft multija nagyon népszerű a hangulatos csaták, jó taktikák, remekül kidolgozott, különböző stílusban játszható fajokkal és elég jónak mondható a kiegyensúlyozottság is. Rengeteg féle taktika létezik és mindennek van ellenszere. Profi szinten elég nehéz játszani vagy legalábbis komoly tapasztalat, gyorsaság, ügyesség és leleményesség kell hozzá. Koreában a Star Craft szinte nemzeti sport, mennek a televíziós vetélkedők, rendesen kommentárral.

Szóval a Star Craft egy remek valós idejű stratégiai játék, aminek ugyan jó a sztori része is, de a krémje a multiban van. A Star Craft 2 sorozat megpróbálja leváltani az elődjét, nagyon nem is mertek hozzányúlni az eredeti játékhoz. Persze szebb a grafika, vannak hasznos ötletek meg újabb egységek, de alapjaiban nagyon hasonlít az alap játékhoz, nyilván szerettek volna megmaradni a fejlesztők az eredeti játék nyomdokaiban.

Aki szereti a Star Craft világát és játékmenetét illetve szeret multiban csatározni, fejlődni, egyre jobbá válni, (vagy csak anno sokat játszott az első résszel) annak megéri megvenni a második részt.

Ahoz, hogy egyszer végigjátsza az ember és a polcra tegye, egy kissé drága játék.

Én nem játszottam sokat az elsővel (a tesóim igen), az új résszel is csak hébe-hóba járok fel játszadozni, de jó móka. A profi szinttől messze vagyok és nem is érzek affinitást, hogy jobban belejöjjek. Ettől függetlenül jó játéknak tartom. :)

2013. márc. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!