Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wowban hogyan lehet goldot...

Csábálintvok kérdése:

Wowban hogyan lehet goldot cheatelni? Cheat engine nem működik akk mi? Tudoom hogy lehet!

Figyelt kérdés
Tört szeróra vagy taurira tudtok jó cheatet?? pls pls help!

2013. márc. 3. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Cheat enginnel hogy lehetne? Ez egy eléggé elb.szott ötlet, mivel a szerver tárolja az adatokat, nem a géped.
2013. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az egyik az, hogy a szerver tárolja az adatokat, így a goldot is. Másik, ha valahogy mégis rájösz hogy lehet goldot cheatelni, annak insta-ban lesz az eredménye.
2013. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen tudom h a cheat engine az faszsag de máshogy? :D
2013. márc. 3. 19:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit nem értettél azon hogy a szerver tárolja az adatokat, de ha valahogy mégis sikerül (ami LE-HE-TET-LEN), akkor annak insta-ban az eredménye?
2013. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, de bűncselekmény.

[link]

2013. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

O_o300/C. § (1) Aki számítástechnikai rendszerbe a számítástechnikai rendszer védelmét szolgáló intézkedés megsértésével vagy kijátszásával jogosulatlanul belép, vagy a belépési jogosultsága kereteit túllépve, illetőleg azt megsértve bent marad, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Aki


a) számítástechnikai rendszerben tárolt, feldolgozott, kezelt vagy továbbított adatot jogosulatlanul megváltoztat, töröl vagy hozzáférhetetlenné tesz,


b) adat bevitelével, továbbításával, megváltoztatásával, törlésével, illetőleg egyéb művelet végzésével a számítástechnikai rendszer működését jogosulatlanul akadályozza, vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(3) Aki jogtalan haszonszerzés végett


a) a számítástechnikai rendszerbe adatot bevisz, az abban tárolt, feldolgozott, kezelt vagy továbbított adatot megváltoztat, töröl vagy hozzáférhetetlenné tesz, vagy


b) adat bevitelével, továbbításával, megváltoztatásával, törlésével, illetőleg egyéb művelet végzésével a számítástechnikai rendszer működését akadályozza,


és ezzel kárt okoz, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(4) A (3) bekezdésben meghatározott bűncselekmény büntetése


a) egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény jelentős kárt okoz,


b) két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény különösen nagy kárt okoz,


c) öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény különösen jelentős kárt okoz.

2013. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pj0tr ***** válasza:

Azért vicces lenne ha tauri feljelentené :D

Egyik TOLVAJ a másikat nem fogja feljelenteni. Az más kérdés, hogy így a maradék értelmét is elveszíti a játék, bár én azt sem értem, hogy mi értelme van tört szerón játszani.

2013. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Te gyerek utolsó te tegnap regisztáltál és minden kérdéshez írsz valami hülyeséget?:D
2013. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pj0tr ***** válasza:

1) Nem tegnap regisztráltam.

2) Gyerek sem vagyok már.

3) Mi volt a hülyeség?

- lopottnak lopott mind a szerver, mind a kliens

- a tört szerver nem képes az eredeti játék minden funkcióját, szolgáltatását megvalósítani.

- egy játék gazdaságát tervezik a fejlesztők, így ha csalással hozzájutsz túl sok pénzhez, akkor megintcsak elvész a kihívás.

- mi értelme van annak, hogy lvl70en odaslattyogsz mondjuk Illidan elé és 3 ütésből lecsapod?

2013. márc. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

nem ezt mondtam a cheatelésel én sem értek egyet mert szerintem fölösleges ha elég jó vagy el tudsz érni bármit ha meg noob vagy cheatelj két másodperc örömért...

Tört szerveren annyi értelme van ha modnuk valaki nem játszik állandóan akkor ne keljen havit fizetni

nem annyira rossz szerintem törtezni mint eredetizni és például bugos a Cataclysm aréna csak le kell adni :P

valamint könnyebb felhúzni tört szerón és mondjuk tegyük fel mint pl én tört szerveren kezdtem annakidején úgy gondoltam kipróbálom a játékot ha tetzsik megveszem eredetire így lett.

a hülyeség egy másik kérdésnél volt ha jól emlékszem az is wowos kérdés volt és annyit írtál "Cata? Már MoP van!" és ha ő is törtözik? inkább válaszolj a kérdésekre ne csak foglald a helyet lehet miattad szegén ember nem kap választ és hülye marad=(

2013. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!