Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen lejátszó program lenne...

Milyen lejátszó program lenne jó rá? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Neten (pl youtube) tökéletes a bufferelés, akármire állítom 720 vagy 1080p, hd, 3d, tökéletes a buffer és a lejátszás is, viszont a gépemen a saját felvételeim, amik HD-k AVI forátumban folyamatosan akadnak. VLC, DivX, Media Player,jetaudio, Winampot is kipróbáltam már.

Utána néztem a VLC beállitásoknak, állitottam, jobb is lett, de még mindig néha szaggat. Ugyan így jetaudionál, állítottam rajta és maximum csak ritkábbak lettek. DivX-eé egy 4 másodperces videót sem tudok megnézni egyben még akkor sem ha egymás után ugyan azt a videót nyitom meg.


Milyen programot próbáljak még ki?


Lehetetlen hogy ennyire nehéz lenne egy programnak a HD lejátszása.


Köszönöm előre is!



2013. márc. 3. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen kódolásúak azok a HD AVI-k? És milyen a gép?
2013. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Legtöbbje frapssal lett felvéve, amihez ha jól tudom, elég az ffdshow, vagy FPS1 codec, már nem emlékszek és lehet keverem valamivel. Néhány viszont XFR1 (tehát XFire-el lettek felvéve), az XFire-el felvett videók tökéletesen mennek, hangelcsúszást leszámítva,de ezt már írták a forumokon, hogy az XFR1 codec hibája.


Mióta beállítottam VLC playert, a friss AVIk tökéletesen mennek, viszont amikbe belenyúlok Camtasia Studioval, azokkal szenved. Camtasiaban még semmi baja, tökétesen megy, viszont miután kész a videó és le akarom játszani VLCvel, behal az egész és jön a rémes töltéses ügy.


Camtasiaval lenne a baj? Video codecet fura módon nem jelenít meg Camtasia, csak Audio codecet: MPEG Layer-3 (TechSmith LAME)


Ha Camtasia a baj, mi más programot lehetne használni?


(Ismerősöm írta ki nekem a kérdést és rosszul írtam le neki 1-2 dolgot, itt a javítás és bővített verzió)

2013. márc. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit csinál az a Camtasia. Szerintem az rondít bele. Valami más programmal kell megoldani, normális codec-el kirenderelni és kész.
2013. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!