Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas v. Movie Maker?

Sony Vegas v. Movie Maker?

Figyelt kérdés
sok helyen olvastam h a sony vegas leginkább a vágásokra jók. hát erre jó a Movie Maker is.. akkor nem érdemes beszerezni a sony vegas-t ha meg van a Movie Maker?

2013. márc. 3. 23:23
 1/4 tabaki ***** válasza:
A Movie Maker nagy erénye, hogy ingyenes. A SV minden egyébben fényévekkel vezet.
2013. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Movie maker a kezdőknek ajánlott. Aki még nem használt semmi ilyesfajta programot, annak elég nehéz lesz kezelnie a sony-t. Kivéve hogy ha egyszerű dolgokra kell. Mint pl csak össze vágni 2 videót. Vagy kivágni egy részletet. Tehát ha nem akarsz bele mindenféle kiváló efekteket, akkor mindenképpen a movie maker-t szedd le.
2013. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A Sony Vegas 1000xszer jobb mint a Movie Maker, de tudok egy hasonlót mint a Movie Maker, azt próbáld ki, az a neve hogy AVS Video Editor.

Szerintem elég jó, régen azt használtam :)

2013. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez most komoly kérdés? :) Fényévekre van egymástól a kettő. A Movie Maker arra jó, hogy időnként szerkessz egy-egy alacsony minőségű videót, vagy egyszerűen képeket vetíts le benne, szöveget írj ki, satöbbi, ám mindezt alapszinten.

A Sony Vegas profi program, elképesztő mi mindent lehet vele alkotni, csakhogy elég sok idő kell ahhoz, hogy belejöjjön az ember. Még több gyakorlást igényel, hogy rutinosan tudjuk kezelni a programot.

2013. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!