Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan videó hang szerkesztő?

Van olyan videó hang szerkesztő?

Figyelt kérdés
van olyan video hang szerkesztö amely a videoban megtudja változtatni a hagot,vettem fel fraps al egy gameplay-t és a mikrofonom tulmélyen vette fel a hangomat hozzáés csak ha hangosabra vesszük a videot akkor érthetöb ,van oylan video hang szerkesztö amelyel megleehet változtatni a hangot??????????????
2013. márc. 3. 23:30
 1/6 tabaki ***** válasza:
Bizonyára van, de nem értek hozzá... Ha viszont különválasztod a hangot, Audacityvel könnyen megoldhatod, utána visszateheted mondjuk Avidemuxszal vagy VirtualDubbal.
2013. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lajos54 ***** válasza:
Már a viszonylag egyszerűbb videoszerkesztő programoknál is van beépített hang kezelő/szerkesztő lehetőség. A hangerő és a hangszín módosítása annyira alap követelmény, hogy azt szinte minden ilyen program tudja.
2013. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor lécci sorolj fel vagy2 öt
2013. márc. 4. 12:45
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

Én a Pinnacle Studio 9 Plus-t használom régóta (azóta valahol a 16-osnál tart a verziószám), valamikor megvettem. De van ennek egy lebutított ingyenes változata, ami sokat ugyan nem tud, de alap vágási funkciókra, néhány áttűnésre, feliratozásra képes. Emellett természetesen a hangerő változtatására is. Úgy hívják, hogy "Pinnacle VideoSpin". Nem egy nagy durranás más szerkesztőkhöz képest, viszont könnyű használni, és "tud" magyarul.

Ezenkívül tucatjával találhatsz a neten ingyenes szerkesztőket, amik sokkal többet tudnak, de jóval több gyakorlat kell a használatukhoz.

2013. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:

"Emellett természetesen a hangerő változtatására is."


Hm, ha jól értem, elsősorban a *hangmagasságról* volna szó, ezért javasoltam a az Audacityt, amely ezt tudja (viszont nincs videószerkesztővel egybeépítve).

2013. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lajos54 ***** válasza:

A Studio 9 Plus alkalmas hangszín ("hangmagasság") módosítására is, sőt bizonyos szintű zajszűrésre is. A későbbi verziók ennél valószínűleg többet tudnak. Egyetlen hibája, hogy fizetős :)

De ha elég a hangerő módosítása, egyik lehetséges program a VideoSpin. Egyik, de nem egyetlen. Van sok ingyenes, ami sokat tud, de azokat nem használom, csak a Pinnacle-t. (És az Adobe Premiere-t néha a céges gépemen, de az már profi program - ráadásul nem is nagyon szeretem :)

2013. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!